Ekonomi

Bitcoin tüm olumsuzluklara rağmen 30.000 doları görebilecek mi?

bitcoin yeniden yükselişte. Lider kripto para birimi dün gece yaşanan olumsuz gelişmelere rağmen tarafını zirveye çevirdi.

gün boyunca 26.000 dolar Gece saatlerinde yakaladığı ivme ile 28.000 dolar seviyelerinde bir süreç gören BTC. Bu ivmenin ardından 30.000 doları aşıp geçemeyeceği sorusu yeniden gündeme geldi.

Ticaret topluluğu Material Indicators tarafından yapılan paylaşımlarda BTC’nin kritik bir eşikte olduğu vurgulandı. Ayrıca Twitter üzerinden yapılan bir paylaşımda takipçilere Bitcoin (BTC), Önce 30.000 dolarlık direnci mi yoksa 25.500 dolarlık takviyeyi mi test edeceği soruldu.

Ankete katılanların büyük çoğunluğu, 200 haftalık hareketli ortalama noktasının, yani 25.500$’ın mümkün olduğunu belirtti.

Öncelikli Göstergeler hesabında “Piyasa istikrarsız göründüğünde, bu genellikle büyük bir hareketin gelmekte olduğuna dair bir ipucudur.”yorum yaptı

Ayrıca teknik olarak Bitcoin fiyatında şu anki 28.000 dolar seviyelerinin oldukça kritik olduğu ve bu seviyenin güçlü bir ivme ile aşılamaması halinde görünümün tersine dönebileceği ifade edildi.

Binance Piyasadaki olumsuz gelişmeler ve olumsuz yaklaşım genel olarak düşüş beklentisini ortaya çıkarsa da BTC yükseliş ivmesini korumaya devam ediyor. Önde gelen kripto para birimi, yazı yazılırken 28.100 dolardan işlem görüyor.

Bu makale ilk olarak BeInCrypto’da yayınlanmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu