Haber

Turabi, Acun Ilıcalı’ya seslendi ve rakiplerine meydan okudu! ‘Bana karşı ne kadar dayanabilirler?’

Çamkıran, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla dikkat çekti.

Geçtiğimiz günlerde Acun Ilıcalı’nın Survivor All Star 2024’te yer alacağını açıkladığı Turabi sosyal medyada gündem olmuştu.

İki kez Survivor şampiyonu olmayı başaran Turabi, farklı üslubu ve söylemleriyle sıklıkla ön plana çıkıyor.

Yarışmanın ardından büyük bir üne kavuşan Turabi Çamkıran, sosyal medyanın en bilinen isimlerinden biri olmayı başardı.

ABD’de katıldığı yarışmalarda büyük başarılar elde eden Turabi, daha önce de Survivor’da iki kez şampiyon olarak adından söz ettirmişti.

Turabi çok konuşulacak bir açıklama daha yaptı. Turabi, Instagram hesabından bir paylaşım yaparak Acun Ilıcalı’ya seslendi. İşte Turabi’nin açıklamaları..

“Peki Acun abi beni aradığında gençliğimden beri hayalim olan “Survivor All Star”ı Turbo Firarda olarak finalden sonra “Survivor All Star” finalinden sonra sunmamı istediğini sanıyordum. sağlığım için aldığım ilaçların etkisi meğer beni All Star’a davet etmişsin. Peki kusura bakma kardeşim, buradaki Hollywood hayatımı bırakıp oradaki açlığa geleceğimi sanıyorsan… Sen Kesinlikle haklılar. Bir de şunu sorabilir miyim, yarışmacılarınıza iyi hazırlanmalarını söyler misiniz? Bu kadar boş ve normal antrenmanlarla gelmeyin. Hasta yatağımdan kalkıp hazırlanmaya değsinler. Lütfen tüm şampiyonları da davet edin. . Bakalım SMS olmadan bana karşı ne kadar dayanabilecekler! Peki yeni bir bahise ne dersiniz! Adını siz koyun. Benim için fark etmez. Günün sonunda maçı kazanan ben olacağım ve maçı kazanan kişi ben olacağım. Bahse girerim Survivor All Star’a gelmemi kıskananlar sinirlendikleri anda bana bu adresten ulaşabilirler… ” “Çatla ve patla, nokta com.”

haberidil.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu