Haber

Özyılmaz: Bekçilerin Dayatması Erdoğan’la Bitti

Önceki dönem AK Parti Erzurum Milletvekilleri Cumhurbaşkanlığı Eğitim ve Öğretim Politikaları Kurulu Üyesi Prof. Dr. Ömer Özyılmaz, Erzurum’da yaptığı seçim gezilerinde Oltu ve Narman’ı karaya çıkardı. Ardından ertesi gün Tekman’da esnaf turu yapan Eski Milletvekili Özyılmaz’a ilginin yoğun olduğu, Prof. Dr. Özyılmaz’ın ise özellikle Türkiye Yüzyılı vizyonuna gönderme yaptığı görüldü.

Millet ittifakı konusunda vatandaşlara uyarılarda bulunan Özyılmaz, “Unutmayın! Bu millet 100 yıldır CHP’den vazgeçmedi, hep direndi. CHP ve CHP’den Marksist bir cumhurbaşkanı çıkarmaya çalışıyor.İyi yaparsınız.Tarih öğretmeni Meral Akşener’i düşünün.. Osmanlı İmparatorluğu’na ve İngiliz mandası olan İttihat ve Terakki Partisi’ne, büyük Han Abdülhamid’e yaptığı hakaretten dolayı, Osmanlı’nın ve saf oğlu Abdülhamid’in ruhu sızladı: “Seçime 15 günden az kaldı. İğneler yine milletin öngörüsünü gösteriyor. Halkımızın istikrardan ve doğru hizmetten yana olacağına ve herkese hak ettiğini vereceğine inanıyoruz” dedi.

Gardiyanların dayatması Erdoğan’la bitti

Önceki Dönem AK Parti Erzurum Milletvekilleri Cumhurbaşkanlığı Eğitim ve Öğretim Politika Kurulu Üyesi Prof. Özyılmaz, “Eski Türkiye’de ‘vesayetçiler’ cumhurbaşkanlığı seçimini dayatma yöntemiyle yapıyorlardı. Şimdi siyasi partiler bunu hür iradeleriyle yapıyorlar. Ülkemizde ilk kez yaşanan bu gelişme gösteriyor ki; Vesayet yıkıldı, demokrasi esastır. Bunu ülkemize kazandıran Erdoğan, “Genç Cumhuriyetimiz birinci asrını aynı zihniyetin devamı olan CHP’nin mücadelesinde, milletimizin inancıyla geçirmiştir. ulus. Millet olarak bunlardan kurtulacağız ve inşallah kayıplarımızı Türkiye Asrıyla birlikte geri alacağız.” – ERZURUM

haber-foca.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu